Stor Perde Yıkama

1.AŞAMA - SİPARİŞ ALMA
 

Müşterimiz bizi aradığında kullanmış olduğumuz NetroPos programı ile sipariş oluşturulur. Temizliği son derece zor ve hassas olan stor perde temizlikleri firmamız tarafından özenle yıkanmaktadır.

2.AŞAMA - PERDE SÖKÜM İŞLEMİ

Servis aracımızla gelen perde yıkama ekiplerimiz ev, işyeri ve ofislerinize gelerek perdelerinizi yerinden itina ile söker ve sisteme girer. Anında cep telefonunuza kaç adet ürün teslim alındığına dair mesaj gelir.

3.AŞAMA - PERDE YIKAMA İŞLEMİ

Merkezimize gelen perdeleriniz cinslerine göre ayrılarak tek tek numaralandır. Daha sonra perdenin üzerindeki mekanizmadan kumaşları tek tek ayrılır. Ayrılma işlemi bittikten sonra son sistem makinalarda yıkama yapılır.

4.AŞAMA - DURULAMA İŞLEMİ

Yıkama işlemi bittikten sonra perdeler ayrı bir yerde bol suyla durulanır. Durulama işlemi sırasında perdeler özellikle bir süre temiz suda bekletilerek iyice kirli suyun arıtılması beklenir.

5.AŞAMA - HAVALANDIRMA,KURUTMA İŞLEMİ

Durulama işlemi bittikten sonra perdeler özel yapım mekanizmalara tam açılarak kurutulur. Perde kumaşları özel olduğu için sıkılırsa çok kırışır ve kesinlikle ütü olmayan bu kumaşlar çok zarar görür. Bu sebeple perdeler kesinlikle sıkılmaz.

6.AŞAMA - KONTROL, TESLİMAT VE MONTAJ

Kurutma işlemi bittikten sonra perdeler için hazırlamış olduğumuz düz bir sehpada montajı tekrar yapılır. Montaj sırasında perde daha önce sizin bildiğiniz bir arıza ve kırıklık varsa bünyemizde bulunan yedek parçalarla değiştirilerek ilk günkü haline tekrar getirilerek ambalajlanır. Sizin için uygun gün ve zamanda perdelerin teslimatı ve montajı yapılır.