Hakkımızda

Balıkesir'de halı, koltuk vb. yıkama, ev ve işyeri temizleme konularında faaliyet göstermek amacıyla kurulan merkezimiz 1999 yılından beri sektöründe öncü bir kuruluş olmayı hedeflemiştir.

1999 yılında kurulan firmamız, öncelikli olarak temizlik alanında kalıcı olabilmek ve iyi bir yer edinebilmek için mülkiyeti kendisine ait olan şehrin en güzel caddelerinden Cengiz Topel Caddesindeki 985 metrekare'lik arsasında faaliyete başlamıştır. Sahip olduğu geniş konumun verdiği avantajla her yıl yapılan düzenlemeler ile mükemmel sayılabilecek bir tesis haline gelmiştir. Yeni hedeflerimiz; tesisimizi teknik donanım olarak en iyi noktaya getirmektir. Tesisimizi geliştirmek adına overlok ünitemizi devreye soktuk. Bunun yanında halı yıkama makinemizi yeni sistem olan halıları rulo olarak kurutan, halıları kırmadan zarar vermeden yıkayan yatay boru tipi makinamızı hizmete soktuk. Yeni kurutma ünitemizde halılarınız hijyenik olarak, güneş görmeden, renkleri solmadan sizlere teslim edilmektedir. Ayrıca yeni servis araçlarımız ile sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez siz müşterilerimize hizmet vermektedir. Sizlerden aldığımız halılarınızı en geç 72 saatte geriye hijyenik biçimde temizlenmiş olarak teslim etmekteyiz.

Firmamızda, halı yıkama, kilim yıkama, battaniye ve yorgan yıkama, overlok, cami halısı yıkama, oto yıkama, ev temizliği ve işyeri temizliği alanlarında hizmet vermekteyiz. Halılarınız hijyenik ortamda itina ile yıkanmaktadır. Havuz sistemi ile halı yıkamıyoruz. Çünkü halıların bir çoğunun aynı ortamda yıkanmasını değil, bulunmasını bile tasvip etmiyoruz. Halıları ya kişiye göre ya da tek tek yıkıyoruz. Bizim tavsiyemiz halılarınızın yıkandığı ortamı görmeniz.