Ev & İşyeri Temizliği


Firmamız tebrübeli temizlik personeli ile evinizdeki ve ofisinizdeki temizlik sırasında gereken titizlik ve özeni göstermekte olup kırılabilecek veya antik değer taşıyan eşyalarınızın temizlik esnasında hasar görmemisine özenle dikkat etmekte olup sizlere kaliteli temizlik ve güveni bir arada sunmaktadır. Evinizi, ofisinizi ve iş yeri temizliği konularında firmamızdan hizmet almak için bizimle irtibata geçerek randevu almanız gerekmektedir. Temizlik hizmeti dahilinde detaylı açıklamaları ve nasıl temizlik yapıldığı konusunda aşağıda açıklamaları bilginize sunulmuştur. Örsler Temizlik Merkezi sizlere kaliteli temizlik ve güveni bir arada sunmayı taahhüt etmektedir.

Ev Temizliği Nasıl Yapılır ?

Ev temizliği hizmetinde esas olan müşteriyle, hizmet veren firmanın uyumudur. Ev sahibinin mobilyaları, kişisel zevki ve hijyen ihtiyacı ile bizim profesyonel birikimimiz birleşmektedir. Ev temizliği; dayalı döşeli ev temizliği, tadilat sonrası ev temizliği, inşaat sonrası boş daire temizliği ve boş daire temizliği gibi gruplara ayrılmaktadır.

Dayalı Döşeli Ev Temizliği

Temizlik yapılacak alan kontrol edilir, gerekli temizlik ürünleri ve ekip sağlanır. Mutfak, banyo, tuvalet, oda, salon, balkon, yerler, camlar, duvarlar, tavan; yani evin bütün kısımları gözden geçirilir. Mutfak temizliğinde; isteğe bağlı olarak dolapların içi boşaltılıp her bir ürün ayrı ayrı temizlenir; buzdolabı gibi temizliği zor olan beyaz eşyaların ve tüm beyaz eşyaların temizliği gerçekleştirilir; lavabo, eviye, tezgah temizlenir; duvarlar ve yerler silinir. Banyo ve tuvalet temizliğinde; tüm alan dezenfekte edilir; küvet, duşakabin, lavabo, klozet gibi mikrop olasılığı yüksek yerler özenle temizlenir; zamanla ya da dış etkenlerle sararan banyo aksanları beyazlatılır; fayanslar ilk günkü görünümüne kavuşturulur; kalan banyo aksanları hiçbir mikrop kalmayacak şekilde hijyene kavuşturulur. Cam temizliğinde; pencere mermerleri, iç ve dış cam temizliği profesyonel elemanlarımız tarafından güvenle temizlenir. Balkon temizliğinde; yer ve korkuluklar özenle temizlenir. Oda temizliğinde; müşterinin mobilyalarına özen gösterilir. Ev temizliği hizmetimizin önemli bir parçası olan oda temizliğinde vitrin, masa, koltuk, sehpa, etejer, dolaplar, gerekirse içleri boşaltılarak en ince yerlerine kadar temizlenir. Elektronik aletler dikkatle temizlenir. Halı ve kilim temizliği de oda temizliğimizin bir parçasıdır.

Ofis Temizliği Nasıl Yapılır ?

Ofis Temizliği, hizmetlerimiz arasında önemli yer tutmaktadır. Bütün işletmeler sabah iş başı yaptığında çalıştığı ortamın görsel güzelliklerinin yanı sıra temiz ve hijyenik olmasını arzular. Bununda bize göre en önemli nedeni evimizden çok işyerimizde vaktimizin geçmesidir. Rutin yapılan ofislerde temiz ve hijyenik bir ortam olacağından ofis çalışanlarının motivasyonu artar. Örsler Temizlik Merkezi olarak müşterilerimizin ofislerini önemsiyor ve temiz bir ofis garanti ediyoruz. Hangi sektörde hizmet veriyor olursanız olun kurumunuza ait iş yerlerinin temizliğinin profesyonel bir biçimde sağlanması gerektiğinin bilincindesinizdir. Kurumsal iş ciddiyeti içerisinde hareket ettiğimiz bu hizmetimizde; temizliğin profesyonel bir şekilde sunulmasından yana olmamızdan ötürü bu konuda uzmanlaşmış personel kadromuz ile size özel çözümler sunmaktayız. Daha sorunsuz bir temizlik için personel kadromuzu sürekli bir eğitim programına dahil tutmakta ve sunduğumuz her işyeri temizliği hizmetinde yeni referanslar edinmekteyiz. İşyeri Temizliği hizmetimizi sizin istekleriniz doğrultusunda özel günlerde, tatil günlerinizde ve istediğiniz saat dilimleri içerisinde sizlere sunmaktayız. Yine müşteri memnuniyetini baz alan iş anlayışımız doğrultusunda sizlerden gelen talepleri değerlendirmekte ve sizin için en ideal hizmeti en ideal formlarda yine sizlere sunmaktayız. İşyerinizin temizliğini sağlamak ve gereksiz sorunlarla uğraşmamak için bize ulaşabilir ve detaylı bilgileri edinebilirsiniz.